Organització

El Grup 24 Hores és des de l’any 2005 l’encarregat de l’organització de la cursa de resistència en ciclomotors de la Vall del Tenes. Format per gent d’edats, orígens i sectors diferents, el grup s’aglutina entorn d’una passió comuna: el motociclisme. Recollit el relleu de la Colla del Pa amb Tomàquet, el Grup 24 Hores ha assumit la responsabilitat de la cursa amb l’aspiració de què aquesta prova continuï sent un referent dins del sector de les dues rodes, fent gaudir als aficionats d’aquest esport d’una manera especial. I tot això, amb el convenciment que tot el que envolta a les 24 Hores de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes representa molt més que una cursa convencional. 

 

Càrrecs Oficials

President : Francesc Padró i Baró  “Madal”

Vice President 1: Joan Naudó i Molist  “Joan de Vic”

Vice Presidenta 2 : Carme Riera i Novales “Marida”

Vice President 3 :Santi Pajerols i Parera  “Wallace”

Secretaria: Remei Garrido i Marín "La  Reme" 

Tresorer: Llorenç Dalmau “Llorenç el ràpid”

Vocals: Xavier Montins “Ja arribo…”, Francesc Ayats, Joaquim Velasco “Quimet”, Manuela Garrido “Manoli”, Genis Rodriguez“Gerni”, Josep Sanchez “ Pepón”, Manel Boix “El encantador de perros”, Eudald Vila “Audi”, Gemma Aparici “Tash”, Cristina Garriga "la de Cal Mariano", David Roca "Puit" i Albert Padró "Albertín". 

Director de Cursa: Sr. Jaume Borrell i Torra

Comisari Esportiu: Sr. Jesús Pérez i Cabero

Comisari Técnic: Sr. Jaume Codina i Torroella

 

Càrrecs Organització

Organització General: GRUP 24H

Cap Àrea Técnica: Eudald Vila “Audi”

Cap Àrea Circuit: Santi Pajerols “Wallace”

Cap Àrea Lúdica: Carme Riera “Marida”

Secretària Administrativa: Carme Riera “Marida” i Remei Garrido i Marín " La Reme" 

Cap Àrea Comunicació i Difusió: Cristina Garriga "La de Cal Mariano" i Francesc Ayats

Cap Àrea Comunicació Audiovisual: Gemma Aparici "Tash", Arnau Lafuente i Bernat Lafuente 

Fotografies XXXIX edició: Albert Tesifon, Esteve Vàzquez, Sergi Campdelacreu, Jose Vàzquez i Clàudia Hernández 

Filmacions XXXIX edició: Clàudia Hernández, Albert Tesifon, Meritxell Tesifon, Gemma Aparici "TasH" i Ferran "del Dron". 

Distribució Classificacions: Meritxell Tesifon i Clàudia Hernàndez 

Retransmissió Youtube en directe: Bernat Vinyals 

Pagina web: Cristina Garriga "La de Cal Mariano"

Protocol: Francesc Ayats

Cap Àrea Econòmica: Joan Naudó “Joan de Vic”

Cap Àrea Restauració: “Les Conques veteranes”: Remei Garrido ,Manoli Garrido, Montse Ruiz, Montse Roca, Marta Remolà i Anna Aguado. "Les Conques Joves" 

Cap Àrea Publicitat: Llorenç Dalmau “Llorenç el ràpid” i Josep Vinyals 

Speacker: Xavier Montins "Ja arribo..."

Cap de Box: Josep Vidal “Teyo”, Josep Barnils “Barni”

Cap Zona Repostatge: Francesc Padró “Tiret”

Cap Controls de Cursa: Eudald Vila “Audi”, Manel Boix “El encantador de perros",  Josep Sánchez Ramón "Pepón", Lluis Garcia "L'ITV" i Eduard Solà. 

Cap Àrea de Vigilància: Jordi Vega "Vega"

Organització exhibició infantil: David Roca "Puit" 

Cronometratge i Contavoltes:  Josep Morillas i Arnau Vinyals

Servei Mèdic:  Jaume Coromines “Olimpic”, Enric Grau “House”

Xarxa radio-control cicuit: Manel Boix “El encantador de perros”

Control Circuit: Grup 24H

Xef Barbacoa: Jaume Cladelles “Neskens”, Joan Cros “El Torra”, Quim Ferriol i la colla de Concos Joves.

Encarregat Maquinària Pesant: Genís Rodriguez “Gerni" i el Lolo 

Regador oficial: Josep Valls "El Seco"

Muntatge de circuit: Santi Pajerols "Wallace", Quim Velasco “Quimet”, Toni Moya “Vidri”, David Roca "Puit", Miguel "Adoba't", Genís Rodríguez "Genni", Albert Padró "Albertín", Albert Vidal, Aleix Garriga, Sergi Gual, Sergi Serna, Monteys i Manel Ferriol. 

Disseny de la 39ª edició: Marc València del Valle. (Escola Lliçà, 5è Primària)  

Mural: Gil Serrat 

Grup elèctric: Angel i Paco “Los Gussiluz”

 

Col·laboren

Pirotècnia Garcia, Ateneu l’Aliança, Llenyes Parramon, Transports i Serveis Pous Padrós, Materials per a la construcció Massagué, Grup de Protecció civil i Policia Local de Lliçà d’Amunt.