LLISTAT D'INSCRITS

Llista d'inscrits XLIenes 24 Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotor de la Vall del Tenes

Actualitzada el 03 de Setembre de 2021



Dorsal Equip Pilot
Autoescola Granollers  Xavier Martinez Pereto 
Moto Albert Marti Sola 
2 Yamaha  Nicolas Garcia Magrins
Categoria Albert Batlles Valls 
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Villa Hogar Decoracion Family Jose Villanueva Juncosa
Moto Carlos Luis Olmedo Morales
3 Yamaha Oriol Brutau Xarrie
Categoria David Rodriguez Piedad
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Espai Castell de Rosanes Team Alberto Miret Vives
Moto Marc Martinez Leon
5 Yamaha Ruben Lopez Vidal
Categoria Jose Antonio Carretero Lopez
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Zona Motor Ametlla Parc Albert Esteban Feliu
Moto Jordi Rodes Padro
6 Ktm Oscar Gonzalez Asensio
Categoria Santi Bertran Abril
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
AUSIÓ-GCR Josep Bosch Alsina
Moto David Tomas Perez
7 YAMAHA Eric Tomas Castillo
Categoria Joan Miquel Munar Torrens
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
MMR PARTS Romain Pape
Moto Gauthier Gourjault
8 MMR GCR Grégory Maréchal
Categoria Xavier Flick
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Marotta Racing  Oriol Casany Masramon
Moto Sergi Casany Masramon
9 Yamaha Mx50  Andreu Millan Alcantarilla
Categoria Kevin Bertazzoni
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RRB Racing Victor Redondo Calderon
Moto Víctor Alonso Rodilla
10 Sin marca Tosha Schareina Marzal
Categoria Josep Ibañez Morcillo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
DB Racing Team Davide Bretti
Moto Luca Vachino
11 Yamaha Giorgio Usai
Categoria Marco Rossetto
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RECAM LASER - GCR Lluís Auroux Alberich
Moto Jordi Casas Nualart
12 GCR Josep Pujol Creus
Categoria Sergi Coll Porta
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
AXA-BUSQUETS Caldes - GCR Miquel Vendrell Martinez
Moto Nil Coll Blanco
13 GCR Guillem Coll Cami
Categoria Simon Font Valls-Jove
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
GCR & AUTOTALLER9 TEAM Gerard Pera Teixidó
Moto Pau Pera Teixidó
14 GCR Yago Dominguez Oliva
Categoria Jan Olivera Martinez
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
AG PERFORMANCE Eudald Bassa Leon
Moto Dani Lopez Aviles
15 GASGAS Sergi Lorente Justicia
Categoria Alex Barroso Valverde
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM MOTOROTTOBCN Julian Cortes Cabello
Moto Angel Amat Boza
16 Honda Marc Sala Farnes
Categoria Antonio Romero Tello
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
FMC MOTORS Team Fran Martínez Cortado
Moto Marc Duran Florido
17 Yamaha YZ  Sergio Ruiz Martinez
Categoria Sergi Conesa Sanchez
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
The Dropuls Beta Team  Carlos Anievas Moreno
Moto Eduard Rabert Palma
18 Beta Marc Anievas Moreno
Categoria Elm Gras Flores
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
DUE HOME Juan Alcantara Garcia
Moto Dani Robles Muñoz 
21 KTM Rafa Robles Muñoz 
Categoria Marc Girbau Lopez
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Del Mas Team Sergi Ventura Castro
Moto Jordi Ventura Sole
25 Yamaha YZ 50 Juan García  Merlos
Categoria Manuel Nieto Martín
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM  FORJA CLAPES  Christian Costa  Martinez
Moto Marc Clapes Barquier
26 YAMAHA Victor Puertas Mampel
Categoria Jairo Cano Valverde
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
ZUMZUM Laia Manté Solà
Moto Humi Palau Peris
27 KTM Alejandro Carceller Domingo
Categoria Jordi Casades Enguix
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Xmotors Team David Castillo Tamayo
Moto Albert Sellares Gibaja 
29 KTM Ferran Collell Esteban
Categoria Josep Parera Aregall
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
LBS Racing Team Liam Boronat Santos
Moto Xavier Martin Brugalat
30 Yamaha YZ 125 Gerard Mercader Carpio
Categoria Xavi Arenas Pena
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
ART RIDERS AIRE Adrian Ruedas Ramon
Moto Alex Costilla Acosta
31 Husqvarna  Jordi Hernandez Serra
Categoria Marc Vilarrubia Pou
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
ART RIDERS AIGUA Ismael Avila Irarhmas
Moto Valentin Armendariz Asensio
32 KTM Mateu Mollevi Luna
Categoria Jaume Pichot Arbalat
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
BICIAT Gerard Arabia Parera 
Moto David Bigas Bonamusa
33 YAMAHA Albert Fernandez Jofre
Categoria Carlos Fernandez Galera
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Next Rafel Iker Garcia Maestro
Moto Aaron Sanchez Garcia
36 Gas - Gas Alfonso Sanchez Castilla
Categoria Fran Sanchez Castilla
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Team LaVinya Aleix Garriga Brutau
Moto Sergi Gual Bartuilli
37 Yamaha Albert Vidal Garrido
Categoria Marc Martinez Salgado
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
La Leyenda de Isla Cristina / Nieves Racing Gonzalo Felipe Gomez Villegas
Moto Jose Manuel Morillo Racero
51 CALER RACING Aaron Serrano Fuentes
Categoria Alberto Rodriguez Lopez
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
SERVIMOTO KRONOS Enric Vendrell Martinez
Moto Oriol Segú Rosa
66 HONDA Angel Perales Boguña
Categoria Borja Serra Trigueros
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GMS Alex Rauet Marti 
Moto Joan Lopez Comas
69 Yamaha Xavier Baca Guillen
Categoria Albert Cobo Aguilar
Promocup 2T  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Martinez 111 RB Daniel Martinez Rodríguez 
Moto David Avellan Borrego 
71 YZ50 Marc Pérez Gimenez 
Categoria Unai Aguilo Azorin 
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
JRB SHERCO Jaume Abella Mora
Moto Marc Flores Masó 
82 SHERCO Antoni Romero Planas
Categoria Fernando Rafael Catalán Pozo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
JRB JUNIOR TEAM Xavier Gil Sala
Moto Marc Romero Amigo
83 SHERCO Lluis Gonfaus Sitjes
Categoria Alex Puey Monforte
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
JRB CONE VALVE TEAM Juanjo Ruiz Cano
Moto Raul Garcia Martinez
84 SHERCO David Martinez Corbalan
Categoria Dani Olles Nogueras
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Concos competició Eugenio Zafra Grima
Moto Adrià Cunill Soley
85 yamaha Pere Duran Pi
Categoria Adrian Montero Cuacos 
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
POWERED BY JG - MOTOS CHESCA Albert Arjonilla Viñas
Moto Francesc Mataró Vilar
87 YAMAHA Oriol Mena Valdearcos
Categoria Adrià Sanchez Botella
Grup 3