Llistat d'inscrits 2017

Aquí teniu el llistat d'inscrits de les XXXVIIIenes 24Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes (actualitzem cada diumenge al vespre)



Dorsal Equip Pilot
powerd by jg Andreu Batlles Valls
Moto Albert Batlles Valls
2 powered by jg Alberto Perez Morralla
Categoria Francesc Mataro Villar
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM DURAN - BUGADA NETA Roger Duran Pinyol
Moto Victor Redondo Calderon
3 GAS GAS Francesc Bonet Nieto
Categoria Oriol De La Salud Masague
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Terra Endins Factory Team Alvar Garriga Buxeda
Moto Oriol Pallarès Iranzo
4 Powered By JG Albert Diaz Ortega
Categoria Jose Fernandez Rico
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
2F/MMR FRANCE martineau
Moto fontaine
5 protomax fontaine
Categoria gourjault
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
B Team Biel Roda Buxeda
Moto Oscar Ral Verdu
6 K Eduard Rubio Antolin
Categoria Marc Aulestia Dalmasses
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GCR MASTERS 40 OSCAR GONZALEZ ASENSIO
Moto 0
7 GCR 0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
J.COSTA Arnau Solà Terradellas
Moto Santi Bertran Abril
8 J.COSTA Oriol Casany Masramon
Categoria Sergi Casany Masramon
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Autoescolagranollers/ Motos MRV Albert Marti Sola
Moto Xavier Martinez Pereto
9 Yamaha Sergio Ruiz Martinez
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
AUTISA BARNASFALT Jordi Arabia Parera
Moto Sergi Bellavista
10 J4R Perales
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team martinez  Dani Martinez Rodriguez
Moto Borja Serra Trigueros
11 Yamaha Oriol Braso Lenzner
Categoria Oriol Brutau Xarrie
Promocup 2T  
     
Dorsal Equip Pilot
Motos Quique  Nicolás Garcia Magrins
Moto Edgar Riera Pascual
12 Honda Eric Garcia Benítez 
Categoria David Riera Pascual
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
OPTICA DURAN - Corts Competició Adrià Corts Ferrer
Moto Pere Corts Ferrer
13 Yamaha YZ Pere Duran Pi
Categoria Arnau Roca Palà
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM MOTOROTTOBCN  ANTONIO ROMERO TELLO
Moto JUAN MARIN MESA
14 HONDA CR 250  JULIAN CORTES CABELLO
Categoria EMILIO PRIETO 
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
KIWI ITALIAN TEAM Paolo Mosso
Moto Enrico Benedicenti
15 KTM Paolo Fasano
Categoria Luca Tronnolone
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Marotta Moto Masimiliano Benini
Moto Carlos Quintanilla Redondo
16 Yamaha Daniel Alonso Perez
Categoria Alex Bedonni
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RB Racing Team Luca Raggi
Moto Edoardo Cagno
17 Honda Roberto Bonicatto
Categoria Renato Nicolasi
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RB Racing Team 2 Eduard Garcia Pino
Moto Aleix Garcia Pino
18 Honda Andreu Millan Alcantarilla
Categoria Arnau Lledó Parés 
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GASS RACING Oriol Mena Valdearcos
Moto Bernat Cortés Picarzo
19 sin marca Jordi Rodés Padró
Categoria Adrià Mesas Gracia
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GASS RACING FEMINES Maria Maseras Sanchez
Moto Adelina Ramirez Vendrell
20 KTM Sara Coloret
Categoria Laia Mante Sola
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
VA, LLEVA'T! - Can Parera Gerard Arabia Parera
Moto Marc Duran Florido
21 Yamaha Sergi Monells Rodriguez
Categoria Xavi Martin Bragulat
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
DEL MAS TEAM Sergi Ventura Castro
Moto Jordi Ventura Sole
22 YAMAHA Gerard Rafael Ventura
Categoria Josep Lluis Pla Pelegero
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Qhabita Gcr and Barikit Jose carretero
Moto 0
26 Yamaha  0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Rodon racing Valentin armendariz asensio
Moto Mateu mollevi luna
32 Ktm Ismael Avila Irarhmas
Categoria  Adrià Sánchez Botella 
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Pitman Motors Joaquim Pitchot Cirera
Moto Manel Garcia Victorio
33 Yamaha Jaume Pitchot Arbalat
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM LA VINYA Sergi Gual Bartuilli
Moto Eric Ibañez Asensio
37 YAMAHA  Aleix Garriga Brutau
Categoria Marc Tobella Mateo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
La Leyenda de Isla Cristina Manuel Rodriguez Custodio
Moto Manuel Beltran Garrido
39 Motos Castro Juan Carlos Martin Palma
Categoria Gonzalo Gomez Villega
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
41 TEAM 0
Moto 0
41 Aprilia 0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
FMC Motors & Rectificados Bellavista  Eudald Bassa Leon
Moto David Avellan Borrega
47 Yamaha 50cc Ildefonso Ortega Lopez
Categoria Angel Marcial Teruel
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Forja Marc Clapes Christian Costa Martinez
Moto Marc Clapes Barquier
48 Yamaha Jose Villanueva Juncosa
Categoria Albert Fernandez Jofre
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
ESPAI CASTELL DE ROSANES TEAM Alberto miret
Moto Jordi solà
49 Yamaha Albert vivo
Categoria Francisco sanchez duran
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Klimatechnik Gines Carrillo Comas
Moto Aleix Gimenez Fluvia
83 Honda Ignacio Serrano Fuentes
Categoria Isaac Ariza Villanueva
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
ARO Team Alex Solà Albero
Moto Ricard Puig Biel
89 Yamaha Oriol Puerto Pastor
Categoria Eric Solà Albero
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Equip Cingles Ferran Ganella Jimenez
Moto Josep Maria Prat Company
90 yamaha Carles Esteve Roca
Categoria Albert Esteve Roca
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
JC Competició  Marc Vives Calaf
Moto Joel Vives Calaf 
93 Cubero PRT 50 Enric Vendrell Martínez 
Categoria Aaron Serrano Fuentes
Grup 3