Llistat d'inscrits 2018

Aquí teniu el llistat d'inscrits de les XXXIXenes 24Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes (actualitzem cada diumenge al vespre)



Dorsal Equip Pilot
POWERED BY JG Andreu Batlles Valls
Moto Albert Batlles Valls
2 ktm Francesc Mataro Vilar
Categoria Alberto Perez Morralla
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
MMR-ZR Ronan Ménardeau
Moto Jonathan Martineau
3 MMR-BIDALOT Ruben Zappoli
Categoria Mattia Masi
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TERRA ENDINS BY GURÚ Albert Diaz Ortega
Moto Oriol Pallarés Iranzo
4 Kawasaki by Guru Jose Fernandez Rico
Categoria Alvar Garriga Buxeda
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
VIRGILI INDUSTRIES RACING TEAM Biel Roda Buixeda
Moto Eduardo Rubio Antolin
5 K Oscar Ral Verdú
Categoria Edgar Canet Ardevol
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
AUTOESCOLA GRANOLLERS Albert Marti Sola
Moto Jaume Abella Mora
6 Yamaha Jordi Dalmau Nieves
Categoria Xavier Martinez Pereto
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GOLFUS NIGHT RACING TEAM Pere Duran Pi
Moto Arnau Roca Pala
7 Honda Jose Bautista Arrebola
Categoria David Sole Grau
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
MCR Pere Vilalta Rosell
Moto Genís Barnils Cabanillas
8 Honda Francesc Bonet Nieto
Categoria Jordi Rodes Padró
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM DURAN Roger Duran Pinyol
Moto Josep Parera Aregall
9 Gasgas Gerard Arabia Parera
Categoria Xavi Martin Bragulat
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
MX SANTA BARBARA Miguel Piquer Badia 
Moto Ivan Piquer Badia 
10 ktm Christian Ardebol Cabrera
Categoria Nestor Cerdona Lopez
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
PLADUR/IPLAC-MESA Julián Cortes Cabello 
Moto Juan Ramón Marín Mesa 
11 Yamaha  Joel Lozano Solá 
Categoria Marc Martínez Leon
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM MARTINEZ 111 FMC Dani Martinez Rodriguez
Moto Borja Serra Trigueros
12 Yamaha Oriol Brasó Lenzner
Categoria David Avellan Borrega
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
CAN ROCA TEAM Josep Mandri Pla
Moto Daniel Olles Nogueras
13 YAMAHA Albert Mussul Colome
Categoria Lluis Martin Barquets
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
AUTO TALLER 9 RACING TEAM Gerard Pera Teixidó
Moto Pau Pera Teixidó
14 Gas-Gas  Oriol Parés Codony
Categoria Marti Escofet Valldosera
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
MAROTTA MOTO TEAM Massimiliano Benini
Moto Pol Oliveras Busoms
15 Yamaha Andreu Millan Alcantarilla
Categoria Marc Oliveras Busoms
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
MOTOS QUIQUE Nicolas García Magrins 
Moto Sergio Ruiz Martinez 
16 Honda  Alberto Rodríguez López 
Categoria Xavi Ferrer Feced
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RB RACING TEAM Oriol Casany Masramon
Moto Jordi Pedro Subirats
17 Husqvarna Josep Pedro Subirats
Categoria Joan Aguilar Corominas
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RB RACING TEAM 2 Eduard Garcia Pino
Moto Aleix Garcia Pino
18 Honda Aleix Diaz Lopez
Categoria Enric Garriga Rodríguez
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GASS RACING Oriol Mena Valdearcos
Moto Bernat Cortés Picarzo
19 Sin marca Marc Solà Terradellas
Categoria Santiago Bertrán Abril
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GASS RACING FEMINES Laia Manté Solà
Moto Maria Maseras 
20 Sin marca Adelina Ramírez Vendrell
Categoria Humi Palau Peris
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM MOTOROTTOBCN  Antonio Romero Tello 
Moto David Bigas Bonamusa
21 CR 250 Marc Sala Farnes
Categoria Emilio Prieto Diaz
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
AUTISA10BARNASFALT Jordi Arabia Parera
Moto Angel Perales Boguña
22 J4R Raul Sanchez Garcia
Categoria Victor Redondo Calderon
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM PRO RUINA Domingo Lopez Moreno
Moto Javier Garcia Jimenez
24 Honda Elias Jose Dapena Gonzalez
Categoria Isac Ariza Villanueva
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
DEL MAS TEAM Sergi Ventura Castro
Moto Jordi Ventura Sole
25 yamha yz 50 c.c Gerard Rafael Ventura
Categoria Juan Garcia Merlos
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
ART RACING  Mateu Mollevi Luna
Moto Ismael Avila Irarhmas
32 KTM Valentin Armendariz Asensio 
Categoria Enric Vendrell Martinez
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM LA VINYA Aleix Garriga Brutau
Moto Albert Vidal Garrido
37 Yamaha Marc Tobella Meteo
Categoria Sergi Gual Bartuilli
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
LA LEYENDA Manuel Rodriguez Custodio
Moto Gonzalo Gomez Villegas
39 TEAM SHEREZADE Manuel Beltran Garrido
Categoria David Lopez Martin
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
CONGOST PLASTICS Rubén Luengo Corredera
Moto Ramon Quer Molgo
43 honda Toni Romero Planas
Categoria Arnau Lopez Llobet
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM FORJA CLAPES Christian Costa Martinez
Moto Marc Clapes Barquier
48 Yamaha Albert Fernandez Jofre
Categoria Jose Villanueva Juncosa
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
ESPAI CASTELL DE ROSANES TEAM Alberto Miret Vives
Moto Jordi Solà Riu
49 YAMAHA Albert Vivo Valls
Categoria Ruben Lopez Vidal
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
NTGRUP TEAM CASAS 71 Javier Garcia Vico
Moto Josep Ibañez Morcillo
71 CASAS GCR Albert Arjonilla Viñas
Categoria Oscar Gonzalez Asensio
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
JOM METAL STAMPING-MOTOS QUIQUE Josep Castella Masferrer
Moto Aleix Jorda Magrins
73 Honda Miquel Vendrell Martinez
Categoria Sergi Coll Porta
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
LA TEJA ENDURANCE Xavier Mosegui Martinez
Moto Albert Parera Martinez
81 Gas Gas Jose Antonio Torres Elcira
Categoria Alejandro Moreno Garcia
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
ZETE CUBERÓ TEAM Aaron Serrano Fuentes
Moto Xavi Amatriain Domingo
99 KTM 50 Marc Vives Calaf
Categoria Joel Vives Calaf
Grup 3