Llistat d'inscrits 2019

Aquí teniu el llistat d'inscrits de les XLenes 24Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes (actualitzem quan podem)

FEMINES

20 LAIA-MARIA-AMANDA-HUMI Gass Racing Femines

 

INTERNATIONAL



9 MOTA-MARQUES-DETAILLE-LORQUET TAMEGA / LYRSA 
11 BRETTI-VACHINO-LEVRIO-USAI DB Racing Team
51 MAX-BARBIE-LEMONNIER-MORILLE FXC
52 OLIVIER-LAGAMME-SERVAIS-PIROTTE LRS Suspension

 

VALL DEL TENES



8 DURAN-PARERA-MARTINEZ-DELASALUD TEAM DURAN
36 DURAN-MONTERO-CUNILL-ROCA Team Cuatrans
37 VIDAL-TOBELLA-GUAL-GARRIGA TEAM LA VINYA
80 ARABIA-MARTIN-BIGAS-CORTS Jardipí - va, lleva't!

 

MASTER 40



7 BERTRAN-MUÑOZ-RODES-GONZALEZ Els de Siempre Racing Team
24 SANCHEZ-VILLANUEVA-BRUTAU-RODRIGUEZ Team Family Master40
40 LOPEZ-GALLEGO-BASAS-CARRILLO PRO VARIANT&LEGENS
50 GARCIA-FORNOS-ESTEBAN-MARTINEZ TEAM NEUMATICS OCASIO & GAMER.

 

SUB20



14 PERA-PERA-CEBALLOS-AGUILAR Autotaller9 Racing Team
18 ESCOFET-RIERA-SANCHEZ-GARCIA Gervall Junior Team
82 GIL-MARTINEZ-PUEY-GONFAUS JRB JUNIOR TEAM

 

LLISTA INSCRITS



Dorsal Equip Pilot
Tot Reformes HUGO'S be one Aaron Serrano Fuentes
Moto Xavi Amatriain Domingo
2 KTM Marc Vives Calaf
Categoria Joel Vives Calaf
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Powered by JG Albert Batlles Valls
Moto Victor Alonso Rodilla
3 Powered by JG Albert Arjonilla Vinyas
Categoria Enric Francisco Montlleo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Terra Endins Factory Team Alvar Garriga Buxeda
Moto Albert Diaz Ortega
4 Kawasaki Oriol Pallarès Iranzo
Categoria Jose Fernandez Rico
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Martinez111 Daniel Martinez Rodriguez
Moto Nicolas Garcia Magrins
5 Yamaha YZ Borja Serra Trigueros
Categoria David Avellan Borrega
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Els de Siempre Racing Team Santi Bertran Abril
Moto Mario Muñoz Alzina
7 KTM Jordi Rodes Padro
Categoria Oscar Gonzalez Asensio 
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM DURAN Roger Duran Piñol
Moto Josep Parera Aregall
8 YAMAHA Xavier Martinez Pereto
Categoria Oriol de la Salud Masague
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TAMEGA / LYRSA  Fausto Mota
Moto Rafael Marques 
9 YAMAHA GCR  David Detaille
Categoria Julien Lorquet
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Autisa Barnasfalt Jordi Arabia Parera
Moto Angel Perales Boguña
10 Autisa Eric Tomas Castillo
Categoria Yago Martinez Nogueira
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
DB Racing Team Davide Bretti
Moto Luca Vachino
11 Yamaha Alessandro Levrio
Categoria Giorgio Usai
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Autotaller9 Racing Team Gerard Pera Teixidó
Moto Pau Pera Teixidó
14 Yamaha Alejandro Ceballos-Escalera Lopez
Categoria Francesc Aguilar Acedo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Protokit Competicio Sergi Monells Rodriguez
Moto Pol Benet Llagostera
16 MRT16 Daniel Soriano Mulero
Categoria Ivan Pueyo Gil
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
La Leyenda-JCosta Juan José González Rodríguez
Moto Miguel Aponte Mora
17 Jcosta Gonzalo Gomez Villegas
Categoria Dirk Fumado Arasa
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gervall Junior Team Marti Escofet Valldosera
Moto David Riera Pascual
18 RR Adrià Sanchez Botella
Categoria Adrià Garcia Mesas
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gass Racing Oriol Mena Valdearcos
Moto Jordi Quer Molgo
19 - Josep Ibañez Morcillo
Categoria Ramón Quer Molgó
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gass Racing Femines Laia Manté Solà
Moto Maria Maseras Sanchez-Crespo
20 - Amanda Storm Buus Bruun
Categoria Humi Palau Peris
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Marotta Moto Racing Team Sergi Cassany Masramon
Moto Oriol Cassany Masramon
22 Yamaha MX50 Andreu Millan Alcantarilla
Categoria Arnau Lledó Pares
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RB RACING TEAM Alberto Perez Moralla
Moto Víctor Redondo Calderón 
23 Husqvarna Alberto Rodríguez Lopez
Categoria Luca Raggi
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Family Master40 Miguel Ángel Sánchez Alarcon
Moto José Villanueva Juncosa
24 Bultaco Oriol Brutau Xarrie
Categoria David Rodríguez Piedad
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Motos Quique Sergio Ruiz Martinez
Moto Albert Muñoz Casqueiro
26 Honda CR Lluís Sanz Canto 
Categoria David Martinez Corbalan
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
XMOTORS-ESPAICASTELLDEROSANES TEAM 1 Albert Ramos Espinar
Moto David Castillo Tamayo
29 KTM Albert Sellarès Gibaja
Categoria Alejandro Alcaide Corvo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
XMOTORS-ESPAICASTELLDEROSANES TEAM 2 Jordi Solà Riu
Moto Jaume Abella Mora
30 Yamaha Norbert Torregrosa Nuix
Categoria Ruben Lopez Vidal
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
REFORMAS JIMÉNEZ Josep Castella Masferrer
Moto Nil Coll Blanco
35 MADE IN CATALUNYA Pol Coll Blanco
Categoria Sergi Coll Porta
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Cuatrans Pere Duran Pi
Moto Adrian Montero Cuacos
36 KTM Adria Cunill Bach
Categoria Arnau Roca Pala
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM LA VINYA Albert Vidal Garrido
Moto Marc Tobella Mateo
37 Yamaha Sergi Gual Bartuilli
Categoria Aleix Garriga Brutau
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Ortega Manuel Ortega Caballero
Moto Eric Ibañez Asensio
38 KTM Marc Vidal Podadera
Categoria Kirian Fernández Cañete
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Rempoines Competició  Carles Riera Montaner
Moto Xavi Clotet Cumellas
39 Honda Sergi Clotet Cumellas
Categoria Jordi Roca Clopes
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
PRO VARIANT&LEGENS Domingo Lopez Moreno
Moto Javier Gallego Paz
40 proto variant Joan Basas Samon
Categoria Gines Carrillo Comas
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Congost Plastics  Ruben Luengo Corredera
Moto Bernat Cortes Picarzo
43 Yamaha Tosha Schareina Marzal
Categoria Manuel Beltran Garrido
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Forja Marc Clapes Christian Costa Martinez
Moto Marc Clapes Barquier
48 Yamaha Marc Calvet Garcia
Categoria Ramon Montpart Añaños
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM NEUMATICS OCASIO & GAMER. Juan Garcia Merlos
Moto Albert Fornos Mestres
50 YAMAHA Alberto Esteban Feliu
Categoria Tomas Martinez Marsal
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
FXC Sebastien Menardeau
Moto David Barbié
51 MBK FXC Thomas Lemonnier
Categoria Bernard Morille
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
LRS Suspension Félix Olivier
Moto Julien Lagamme 
52 Huspvarna/GCR Adrien Servais 
Categoria Jean-Sébastien Pirotte
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TtcManstonMPD Amos Teixido Coloma
Moto Oscar Mill Miralles
55 Manston Ricard Caellas Montserat
Categoria David Noya Casanovas
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
MPD Xavi Martinez Fuster
Moto Javier Marin Cabeza
56 MPD Alejandro Rodriguez Gras
Categoria Kevin Franco Velasco
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
EQUIP CINGLES Arnau López Llobet
Moto Carles Esteve Roca
63 YAMAHA Albert Esteve Roca
Categoria Sergi Sangrà Lluch
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
SERVIMOTO-KRONOS Miquel Vendrell Martinez
Moto Enric Vendrell Martinez
66 Honda Oriol Segú Rosa
Categoria Daniel Ollés Nogueras
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GME CASTELLBISBAL Ferran Sastre Martinez
Moto Manolo Lopez Comas
69 YAMAHA YZ Joan Lopez Comas
Categoria Alex Rauet Martin
Promocup 2T  
     
Dorsal Equip Pilot
Jardipí - va, lleva't! Gerard Arabia Parera
Moto Xavi Martín Bragulat
80 Yamaha David Bigas Bonamusa
Categoria Adria Corts Ferrer
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
La Teja Endurance Xavier Mosegui Martinez
Moto Albert Parera Martinez
81 GasGas Jose Antonio Torres Elvira
Categoria Alejandro Moreno Garcia
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
JRB JUNIOR TEAM Xavier Gil Sala
Moto Marc Martinez Leon
82 KTM Alex Puey Monforte
Categoria Lluis Gonfaus Sitjes
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
EKMM Competició  Kevin Martinez Jimenez
Moto Emilio Prieto Diaz
99 YAMAHA Manuel Ruiz Girones
Categoria Marc Durán Florido
Grup 3