Llistat d'inscrits 2019

Aquí teniu el llistat d'inscrits de les XLenes 24Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes (actualitzem quan podem)

 



Dorsal Equip Pilot
  Tot Reformes HUGO'S Aaron Serrano fuentes
Moto Xavi amatriain
2 Ktm Marc vives
Categoria Joel vives
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Powered by jg Albert batlles valls
Moto Francesc mataro 
3 Yamaha Albert arjonilla vinyas
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Terra Endins Factory Team Alvar Garriga Buxeda
Moto Albert Diaz Ortega
4 Kawaski Oriol Pallarès Iranzo
Categoria Jose Fernandez Rico
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team martinez Daniel martinez rodriguez
Moto Nicolas garcia magrins
5 Yamaha yz Borja serra trigueros
Categoria David avellan borrega
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Els de siempre racing team Santi bertran abril
Moto Mario Muñoz alzina
7 Ktm Jordi rodea padro
Categoria Oscar gonzalez. Asensio 
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM DURAN ROGER DURAN PIÑOL
Moto JOSEP PARERA AREGALL
8 YAMAHA XAVIER MARTINEZ PERETO
Categoria ORIOL DE LA SALUD MASAGUE
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Autisa Barnasfalt Jordi Arabia Parera
Moto Angel Perales Boguña
10 Autisa Raul Sanchez Garcia
Categoria Yago Martinez Nogueira 195405
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
DB Racing Team 0
Moto 0
11 Yamaha 0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Autotaller9 Racing Team Gerard Pera Teixidó
Moto Pau Pera Teixidó
14 Yamaha Alejandro Ceballos-Escalera Lopez
Categoria Francesc Aguilar Acedo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team family master40 Miguel Ángel Sánchez alarcon
Moto José Villanueva juncosa
15 Bultaco Oriol brutau xarrie
Categoria David Rodríguez piedad
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Protokit Competicio Sergi Monells Rodriguez
Moto Pol Benet Llagostera
16 Mrt16 Pau Pajerols Vila
Categoria Aleix Dorca Pares
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Jcosta la leyenda 0
Moto 0
17 Jcosta 0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gervall junior team marti escofet i valldosera
Moto 0
18 rr 0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gass racing Oriol Mena Valdearcos
Moto Javier García Vico
19 Sin marca Josep Ibañez
Categoria Ramón Quer
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gass Racing Femines 0
Moto 0
20 Sin marca 0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
XMOTORS-ESPAICASTELLDEROSANES TEAM 1 Albert Ramos Espinar
Moto David Castillo Tamayo
29 KTM Albert Sellarès gibaja
Categoria Alejandro Alcaide Corvo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
XMOTORS-ESPAICASTELLDEROSANES TEAM 2 Jordi Solà 
Moto Alberto Miret vives
30 Yamaha Norbert torregrosa nuix
Categoria Ruben Lopez Vidal
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM LA VINYA Albert Vidal 
Moto Marc Tobella 
37 Yamaha Sergi Gual
Categoria Aleix Garriga
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
fxc menardeau
Moto barbié
51 mbk fxc lemonnier
Categoria morille
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
EQUIP CINGLES ARNAU LÓPEZ LLOBET
Moto CARLES ESTEVE ROCA
63 YAMAHA ALBERT ESTEVE ROCA
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Servimoto-Kronos 0
Moto 0
66 Honda 0
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GME CASTELLBISBAL FERRAN SASTRE MARTINEZ
Moto MANOLO LOPEZ COMAS
69 YAMAHA YZ JOAN LOPEZ COMAS
Categoria ALEX RAUET MARTIN
Promocup 2T  
     
Dorsal Equip Pilot
La Teja Endurance Xavier Mosegui Martinez
Moto Albert Parera Martinez
81 GasGas Jose Antonio Torres Elvira
Categoria Alejandro Moreno Garcia
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
JRB JUNIOR TEAM XAVIER GIL SALA
Moto MARC MARTINEZ LEON
82 KTM ALEX PUEY MONFORTE
Categoria LLUIS GONFAUS SITJES
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
EKMM Competició  Kevin Martinez jimenez
Moto Emilio Prieto diaz
99 YAMAHA Manuel Ruiz Girones
Categoria Marc Durán Florido
Grup 3