Palmarès

 

Aquí teniu una taula amb el Palmarès de tota la historia de les 24 Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes. Cada any s'anirà actualitzant amb els pilots guanyadors de l’edició.

 

 

GRUP 3 / PROTO

GRUP 2 / SERIE

VALL DEL TENES

SCOOTERS/CANVI/PROMOCUP 2T

1979   

Martinez-Coromines-Garcia

Dalmau-Perez-Griera

   

1980  

Perez-Morales-Parellada

Roma-Sanantonio-Boronat

   

1981  

Batlles-Casanovas-Griera

Escuert-Suñer-Andreu

   

1982

Batlles-Sanantonio-Griera

Lloberas-Vendrell-Aracil

   

1983

Casanovas-Quintanilles-Mates

Sallent-Codina-Oms

   

1984

Casanovas-Codina-Sallent

Porcel-Serra-Ramirez

   

1985

Casassayas-Serra-Sallent

Mas-Montana-Mas

   

1986

Monpart-Bassoli-Puig

Coll-Rivera-Mart

   

1987

Pahisa-Alonso-Mas

Larriba-Vilarnau-Marti

   

1988

Codony-Batlles-Mas

Colom-Lozano-Burio

   

1989

Batlles-Montaner-Vilarnau

Colom-Romanos-Lozano

   

1990

Mill-Lara-Lara

Porcel-Navio-Torrente

   

1991

Mill-Loza-Noya

Porcel-Torrente-Navio

   

1993

Montpart-Bassoli-Ruiz

Ferrer-Vives-Macias

   

1994

Roig-Casado-Fernandez

Orpi-Pujolart-Majó

Vilalta-Iglesies-Nadal

 

1995

Monpart-Requena-Garcia

Estape-Orpi-Ferrer

Casanova-Padro-Castella

 

1996

Pertagas-Rubio-Rubio

Torrente-Benjumea-Navio

Marti-Llort-Calatayud

 

1997

Requena-Zafra-De Andres

Estape-Abarte-Busquets

Llort-Marti-Calatayud

 

1998

Trueba-Trueba-Galindo

Estape-Busquets-Roig

Garbi-Garriga-Vinyalonga

 

1999

Ribas-Argemí-Diaz

Diaz-Llobera-Elias

Llobet-Esteban-Marti

Servitge-Company-Caro

2000

Marti-Esteban-Esteban

Diaz-Llobera-Puigdomench

Arabia-Corredera-Gallardo

Viudez-Pinatell-Casals

2001

Mora-Valls-Lara

Ventura-Ventura-Corredor

Rodes-Nadal-Corcoles

Viudez-Pinatell-Casals

2002

Galindo-Mejias-Trueba

Sanchez-Gomez-Aguilera

Gallardo-Batlles-Padro

Viudez-Pinatell-Viudez

2003

Esteban-Guasch-Gonzalez

Auroux-Bellavista-Ardevol

Renteria-Bonet-Bonet

Velasco-Garcia-Llansana

2004

Arabia-Batlles-Tomas

Argemí-Viñas-Coll

Rodes-Vilalta-Duran

Sans-Lopez-Leal

2005

Guasch-Gonzalez-Garcia

Claveguera-Pallares-Garcia

Batlles-Batlles-Tondo

Benito-Benito-Garcia

2006

Valls-Soler-Gonzalez

Morillas-Morillas-Roman

Batlles-Tondo-Garbi

Fonoll-Olivella-Vives

2007

Garbi-Batlles-Batlles

Codina-Sànchez-Aguilera

Garbi-Batlles-Batlles

Brutau-Mussull-Amatriain

2008

Mora-Muñoz-Valls-Ivars

Morillas-Rodríguez-Román-Morillas

Batlles-Batlles-Garbi-Soley

Mussull-Amatriain-Aguilar-Riera

2009

Perez-Luengo-Batlles-Batlles

Sanchez-Sanchez-Codina-Aguilera

Perez-Luengo-Batlles-Batlles

Mussull-Amatriain-Aguilar-Ardid

2010

Beatriu-Rodes-Gonzalez-Bertran

Riera-Monge-Quintana-Santos

Perez-Luengo-Batlles-Batlles

Somsem-Lansink-Borgelink-Sonderen

2011

Luengo-Rodríguez-Corredera-Ibañez

Riera-Quintana-Basas-Ros

Luengo-Rodríguez-Corredera-Ibañez

Franco-Jorba-Vives-Florensa

2012

Bertran-González-Rodés-Solà

Monràs-Vila-Ormo-Ribera

Luengo-Rodríguez-Dalmau-Ibañez

Jofre-Pons-Munar-Melis

2013

Batlles-Esteban-Mena-Bach

Santos-Solis-Garcia-Cortes

Duran-Batlles-Parera-De La Sal

Garcia-Miralles-Roig-Doñate

2014 Mena-Batlles-Batlles-Dalmau Marin-Garcia-Cortes-Carretero Mena-Batlles-Batlles-Dalmau Vico-Roig-Donate-Monsonis