INSCRIPCIONS XLII EDICIÓ

CONSULTA EL NOU REGLAMENT 2022
- XLII EDICIÓ -

Ja podeu consultar el nou reglament definitiu de la XLII edició de les 24 Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes. 

Us informem que hi ha hagut canvis en el 6.11, 8.4 i el 8,5. 

LLISTA D'INSCRITS - XLII EDICIÓ

DORSAL
EQUIP
MOTOR
GRUP
CATEGORIA
PILOTS
1
MOTOS CHESCA – PASTISSERIA TURÓN
GRUP 3
TOMAS – ARJONILLA – CANET – MATARÓ
2
SES ELECTRON – MOTOS CHESCA
GCR
GRUP 3
CASTILLO – SOLÀ – RAMOS – CAPDEVILA
3
TOT REFORMES HUGO’S
GCR
GRUP 3
SERRANO – RODRÍGUEZ – VIVES – FERRER
4
AUTOESCOLA GRANOLLERS
GRUP 3
VT
MARTINEZ – CUNILL – IBAÑEZ – BATLLES
5
MRC & RABERT TRUCKS
GCR
GRUP 3
PERA – BAÑERES – CONESA – RABERT
6
ZONA MOTOR AMETLLA PARK-JCOSTA
GRUP 3
RODÉS – ESTEBAN – RODÉS – RODÉS
7
LOS JARDINEROS
GRUP 3
INT
BENEDICENTI – BENEDICENTI, MANGINO – ZAPPINO
8
TEAM DURAN
GCR
GRUP 3
VT
DURAN – PARERA – BONET – DE LA SALUD
9
MAROTTA MOTO RRB
GCR
GRUP 3
PERA – DOMINGUEZ – BOZZO – MILLAN
10
RRB RACING
GRUP 3
QUER – OLIVER – QUER – PERALES
11
RRB MASTER 40
GRUP 3
M40
BERTRAN – ARNAUD – GONZALEZ – MUSSULL
12
CONCOS COMPETICIÓ
GRUP 3
VT
MONTERO – SANCHEZ – LORENTE – LOPEZ
13
100% RACING
GRUP 3
VT
SANCHEZ – MARTIN – SARRIÀ – LORENTE
14
LLORET-SIERRA RACING TEAM
GRUP 3
LLORET – LOSADA – ZAMORANO – ZAMORANO
15
AG PERFORMANCE & LAURENS
GRUP 2
VT
LOPEZ – BARROSO – LOPEZ – BELLIDO
16
ASSEGURANCES BUSQUETS-GCR
GCR
GRUP 2
VT
COLL – COLL – COLL – COLL
19
MX SANTABARBARA
GRUP 3
PIQUER – SANZ – GUILLEM – RODRIGUEZ
20
TEAM ORTEGA
GCR
GRUP 3
MARTINEZ – RUIZ – VILLANUEVA – POMIPDO
23
LBS RACING TEAM
GCR
GRUP 3
SOLÀ – ARENAS – MIGUEL – ESCOFET
25
DEL MÁS TEAM
GCR
GRUP 2
VENTURA – VENTURA – GARCIA – CANO
26
LOPEZ RACING
GRUP 3
LOPEZ – CARRETERO – MONELLS – MARGENS
33
ENDURRATS & SCRUBSDESIGN
GCR
GRUP 3
NAVARRO – ADRIÀ – COSTA- RUIZ
37
TEAM LA VINYA
GCR
GRUP 3
VT
GARRIGA – GUAL – MARTÍNEZ – VIDAL
38
IBNZ RACING
GCR
GRUP 2
IBAÑEZ – RUIZ – RUIZ – FERNANDEZ
42
PROVEC RACING
GCR
GRUP 3
M40
GARRIGA – DIAZ – ORTEGA – ARABIA
43
CONGOST PLASTICS
GRUP 3
LUENGO – PAPE – ABGRALL – AGUILAR
44
MMR PARTS
GCR
GRUP 3
BARBIE – LEMONNIER – LEMONNIER – BRUTAU
49
ZUMZUM TEAM
GRUP 3
FEM
MANTÉ – MASERAS – ARIAS – DE JUAN
51
LA LEYENDA DE ISLA CRISTINA
GCR
GRUP 3
GOMEZ – HERNANDEZ – SANCHEZ – GARCIA
65
SERVIMOTO KRONOS AIRE
GRUP 2
VENDRELL – BRASÓ – ARMENDARIZ – ARABIA
66
SERVIMOTO KRONOS AIGUA
GCR
GRUP 3
VENDRELL – SERRA – SEGÚ – REDONDO
71
JRT LRS
GCR
GRUP 3
INT
LORQUET – LAGAMME – MEUNIER – MICCUCI
73
BLG RACING
PC 2T
BACA – GISBERT – LARRIBA – LARRIBA
75
PIBEMOTO
GCR
GRUP 3
S20
SANJUÁN – GALERA – CORDERA – ALFONSO
83
JRB JUNIOR RACING TEAM
GRUP 3
S20
ROCA – ROMERO – GIL – PUEY
84
BRAC JRB CONE TEAM
GCR
GRUP 3
M40
GARCIA – RUIZ – MARTINEZ – CORTES
88
GSEX RACE
GCR
GRUP 3
MARTINEZ – MARTINEZ – MARTINEZ – ZENGELER